Значення фразеологізмів1.дивитися крізь пальці2. пропустити мимо вух3.воювати з вітряками4. лізти поперед батька в пекло5.міцно триматися на ногах6.світ крутиться перед очима7.плювати проти вітру8. поставити під удар

Значення фразеологізмів 1.дивитися крізь пальці 2. пропустити мимо вух 3.воювати з вітряками 4. лізти поперед батька в пекло 5.міцно триматися на ногах 6.світ крутиться перед очима 7.плювати проти вітру 8. поставити під удар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. не помічати 2.не почути 3. робити щось марно 4.не поспішай перед кимось 5. бути впевненим 6 запаморочило 7.не роби комусь зле, бо все повернеться 8.підвести когось