Знайти в кожному реченні усі можливі тропи (метафора, персоніфікація, епітет, порі

Знайти в кожному реченні усі можливі тропи (метафора, персоніфікація, епітет, порівняння, синекдоха, метонімія, гіпербола, алегорія) 1)Так ніхто не кохав. Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання. 2)«Хіба ревуть воли, як ясла повні?». 3) У ставочок упав місяць олімпійським факелом. 4) З лісу у широких киреях виходять вечір і туман; вони спиняються біля узлісся і думають: куди б це піти? 5)Ледачі руки приводять до вбогості, а роботящі збагачують.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подібне кохання ,повні ясла,місяць олімпій..ледачі руки-епітети Ревуть воли,як ясла повні, -порівняння... Упав місяць олімпійським факелом,у широких киреях виходять вечір і туман.- гіпербола