ЗНАТОКИ АНГЛИЙСКОГО!!!!!Пожалуйста придумайте по 2 предложения на английском со словами: обмен-swap решать(что-то делать)-decide заботиться;относиться;лечить-treate нуждаться-turn up предлагать-offer Заранее спасибо;3

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I always take treate of animals.     prodovets offered us here this product. we turn up money/.I quickly decide the problem. we there was an swap with a friend.
Гость
swap - Today we had swap exchange decide - I can't decide what to do treate - The doctor treats me turn up - I turn up help offer - I suggest we go to the Park