Знайди площу прямокутника, довжина якого - 48дм, а ширина складає 1/4 від довжини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Довжина(a) - 48 дм Ширина(b) - [latex] \frac{1}{4} [/latex] від 48 Площа(S) - ?                                            Розв'язанння [latex] \frac{1}{4} [/latex] * 48= [latex] \frac{1*48}{4} [/latex] = 12(дм) - b S=ab S=48*12=576(дм2)