Знайди слова, в яких приголосні вимовляються не так ,як позначені на писмі .Запиши ці слова у стовпчик ,а через риску допиши перевірні до них.   Легенько,молотьба,нігті,легкий,просити,молотити, ніготь, мигтить ,просьба,кладка,г...

Знайди слова, в яких приголосні вимовляються не так ,як позначені на писмі .Запиши ці слова у стовпчик ,а через риску допиши перевірні до них.   Легенько,молотьба,нігті,легкий,просити,молотити, ніготь, мигтить ,просьба,кладка,галузка,миготіти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легенько - легкий  молотити - молотьба нігті - ніготь  легкий - легенько  просьба - просити кладка - кладочка галузка - галузочка  мигтить - миготять