Знайдіть довжину кола описаного навколо правильного чотирикутника периметр якого дорівнює 12 см
Ответ(ы) на вопрос:
Сторона правильного чотирикутника (квадрата) дорівнює a=P/4=12/4=3 см Радіус описаного кола дорівнює [latex]R=\frac{a\sqrt{2}}{2}=\frac{3\sqrt{2}}{2}[/latex] см Довжина описаного кола дорывнює [latex]C=2 \pi*R=2*\pi* \frac{3\sqrt{2}}{2}=3\sqrt{2} \pi (\approx 13.3 )[/latex] см