Знайдіть масу гашеного вапна, яке утворюється при взаємодії кальцій оксиду масою 28Г з водою
Знайдіть масу гашеного вапна, яке утворюється при взаємодії кальцій оксиду масою 28Г з водою
Ответ(ы) на вопрос:
CaO+H2O=Ca(OH)2
Mr(CaO)=40-16=56 грамм моль
n(CaO)=28/56=0,5 моль
Mr(Ca(OH)2)=(40+(16+1)*2)=40+34+74 грамм моль
m(Ca(OH)2)=74*0,5=37 грамм
Не нашли ответ?
Похожие вопросы