Знайдіть період коливань матиматичного маятника завдовжки 64см. Чи зміниться отримане вами значення , якщо амплітуду коливань маятника зменшити вдвічі? Якщо зміниться , то як?Відповідь обґрунтуйте.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не зміниться, адже період коливання математичного маятника ніяк не залежить від його амплітуди, лише від довжини і прискорення вільного падіння.