Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, осьовим перерізом якої є квадрат зі стороною 11см
Ответ(ы) на вопрос:
якщо осьовий переріз квадрат, то це значить, що висота H=11 см, і
діаметр d=11 см, і бічна поверхня в розгорнутому вигляді -прямокутник, де одна сторона висота циліндра, а інша сторона - довжина кола сонови, тобто [latex]a=11sm,\\ H=a;\ \ d=a\\ l=\pi d;\\ S=H\cdot l=\pi\cdot d\cdot H=\pi\cdot a^2=11^2\cdot\pi=121\cdot \pi[/latex]