Знайдіть помилку в реченнях: З появою держави продовжували існувати неписані правила поведінки - звичаї. Тоталітарному режиму притаманна наявність політичних меншостей, функцією яких є опозиційна політична діяльність та позитив...

Знайдіть помилку в реченнях: З появою держави продовжували існувати неписані правила поведінки - звичаї. Тоталітарному режиму притаманна наявність політичних меншостей, функцією яких є опозиційна політична діяльність та позитивна критика державного керівництва.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правила поведінки-мораль