Знайдіть речення, у якому неправильно вжито конструкцію з прийменником заа) Зустріч із народним депутатам відбудеться за новою адресою б) Консультаційний пункт міститься за адресою...в) Листи надсилайте за адресою... г) Універс...

Знайдіть речення, у якому неправильно вжито конструкцію з прийменником за а) Зустріч із народним депутатам відбудеться за новою адресою б) Консультаційний пункт міститься за адресою... в) Листи надсилайте за адресою... г) Університет розташований за адресою... д) Мешкаю за тією ж адресою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) консультаційний пункт знаходиться за адресою .....