Знайдіть речення,у якому неправильно розставлено розділові знаки а)Часом антитеза становить собою дуже поширене речення чи навіть цілий твір,наприклад,вірш,із протиставленням двох частин. б)Ось,наприклад,цікаві факти:коли б не ...

Знайдіть речення,у якому неправильно розставлено розділові знаки а)Часом антитеза становить собою дуже поширене речення чи навіть цілий твір,наприклад,вірш,із протиставленням двох частин. б)Ось,наприклад,цікаві факти:коли б не цвіла черемха,бузок зацвіте днів через 6,а кількість днів між зацвітанням підбілу й липи найчастіше-74. в)Пара великих синиць,наприклад,прилітає до гнізда щодня 390 разів,а мухоловка-навіть 500. г)Варто зазначити,що,наприклад,зарубіжні досліднки синтаксису романо-германських мов не розмежовують вставні та вставлені одиниці. д)Для вчених важливо,наприклад,знати,як працюватиме людське сеце після того,як космонавт довгий час перебував у невагомості.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант Д Так правильно, а то смислових відношеннь нема