Знайдіть швидкість кінця секундної стрілки,якщо довжина стрілки 6см.
Знайдіть швидкість кінця секундної стрілки,якщо довжина стрілки 6см.
Ответ(ы) на вопрос:
R=0,06м. v-?
v=2πR/T, T=60 c.
v=6,28*0,06/60=0,00628 м/с=6,28 мм/с.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы