Знайдіть сторони чотирикутника,якщо кожна з них менша за його периметр на 6 см!?Помогите пожалуйста!!!!!!!!

Знайдіть сторони чотирикутника,якщо кожна з них менша за його периметр на 6 см!? Помогите пожалуйста!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо кожна сторона менша на певну однакову кількість від якогось сталого числа, то ці сторони рівні. Нехай довжина шуканої стороні буде х см., тоді периметр даного чотирикутника становитиме 4х см. За умовою задачі сторона менша за периметр на 6 см., звідси можна отримати рівняння: х+6=4х 3х=6 х=2 (см.) Відповідь: 2 см.