Знайдіть сторону квадрата,якщо його діагональ дорівнює 2№2 см;2 см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Всі чотири сторони квадрата мають однакову довжину, тобто вони рівні: AB = BC = CD = AD 2. протилежні сторони квадрата паралельні: AB||CD, BC||AD 3. Всі чотири кути квадрата прямі: ∠ABC = ∠BCD = ∠CDA = ∠DAB = 90° 4. Сума кутів квадрата дорівнює 360 градусів: ∠ABC + ∠BCD + ∠CDA + ∠DAB = 360° 5. Діагоналі квадрата мають однакової довжини: AC = BD 6. Кожна діагональ квадрата ділить квадрат на дві однакові симетричні фігури 7. Діагоналі квадрата перетинаються під прямим кутом, і розділяють одна одну навпіл: AC┴BD AO = BO = CO = DO = d 2 8. Точка перетину діагоналей називається центром квадрату і також є центром вписаного та описаного кола 9. Кожна діагональ ділить кут квадрату навпіл, тобто вони є бісектрисами кутів квадрату: ΔABC = ΔADC = ΔBAD = ΔBCD ∠ACB = ∠ACD = ∠BDC = ∠BDA = ∠CAB = ∠CAD = ∠DBC = ∠DBA = 45° 10. Обидві діагоналі розділяють квадрат на чотири рівні трикутника, до того ж ці трикутники одночасно і рівнобедрені, і прямокутні: ΔAOB = ΔBOC = ΔCOD = ΔDOA