Знайдіть у кожному з них однорідні члени речення та слово, до якого вони відносяться. 1. Теплом дихала настояна на квітах і травах земля. 2. Вода гоготіла. гурчала струмками. 3. Легко й радісно зітхнув парк із столітніми дубами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.На квітах і травах(земля) 2.Гоготіла ,гурчала(вода) 3.Легко й радісно(Зітхнув)