Знайти b1, q якщо b6=96, b9=768.

Гость
[latex] \left \{ {{ b_{6} =96} \atop { b_{9} =768}} \right. \ \textless \ =\ \textgreater \ \left \{ {{ b_{1} * q^{5}=96 } \atop { b_{1} * q^{8} =768}} \right. \ \textless \ =\ \textgreater \ \left \{ {{ b_{1} * q^{5}=96 } \atop { b_{1} * q^{5} * q^{3}=768 }} \right. \ \textless \ =\ \textgreater \ \left \{ {{ b_{1}* q^{5} =96} \atop {96* q^{3} =768}} \right. [/latex] [latex] \left \{ {{q=2} \atop { b_{1} =3}} \right. [/latex]