Знайти іменники чоловічого роду. У степу, в травi пахучiй, Коник, вдатний молодець, I веселий, i спiвучий, I проворний стрибунець, Чи в пшениченьку, чи в жито, Досхочу розкошував I цiлiсiнькеє лiто, Не вгаваючи, спiвав; Розгуля...

Знайти іменники чоловічого роду. У степу, в травi пахучiй, Коник, вдатний молодець, I веселий, i спiвучий, I проворний стрибунець, Чи в пшениченьку, чи в жито, Досхочу розкошував I цiлiсiнькеє лiто, Не вгаваючи, спiвав; Розгулявся на всi боки, Все байдуже, все дарма...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Степ, Коник, молодець, стрибунець.