Знайти номер першого мінімального елемента А, що вводиться із клавіатури послідовності чисел. Умова закінчення введення – уведення числа 0.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ОТДЕЛ Задание+; ИСПОЛЬЗУЕТ Вывод ИЗ "...\Отделы\Обмен\", Приём; ПЕР   A, мин, ном, сч: ЦЕЛ; УКАЗ   A := Приём.Число();   ном := 0;   сч := 0;   ПОКА A # 0 ВЫП     ЕСЛИ A > мин ТО       мин := A;       ном := сч;     КОН;     УВЕЛИЧИТЬ(сч);     Вывод.Цепь(" ");     A := Приём.Число()   КОН;   Вывод.ЧЦел("^%d", ном, 0, 0, 0) КОН Задание.