Зроби 3 речення зі звертаннями и 3 речення с однорідними членами))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
це зі звертанням: Україно моя, мені в світі нічого без тебе робити. Як я люблю тебе, мій рідний краю  Завтра буду я далеко, далеко це з однорідними членами речення: мені подобаються мужні,працьовиті люди.   У місті можна користувартися автобусами,тролейбусами,метро. Школярі у зошитах пишуть красиво,охайно,чисто.