Зробіть повний синтаксичний розбір данного речення. Наша мелодійна, неповторна, українська мова увібрала в себе гомін полів, лісів і морів нашої землі. (спасибі)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розповідне, неокличне, просте, односкладне, поширене, повне, ускл. однорід членами речення.  Здається так. Але 100% гарантію правельності не даю.