Зробіть повний синтаксичний розбір речення(розділові знаки пропущені) Підкресліть члени речення , над кожним словом напишіть , якою частиною мови воно є : Велична мелодія широко наростаючи і мійніючи розгорталась у могутнє і бу...
Зробіть повний синтаксичний розбір речення(розділові знаки пропущені) Підкресліть члени речення , над кожним словом напишіть , якою частиною мови воно є :
Велична мелодія широко наростаючи і мійніючи розгорталась у могутнє і бурзливе море.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
велична мелодія, широко наростаючи і мійніючи розгорталась у могутнє і бурзливе море.
мелодія(яка?) велична.наростаючи(як?) широко. розгорталась (як?) мійніючи. розгорталась (куди? у яке?) у могутнє. море (яке?) бурзливе.
Гость
Ось так, здється, правильно.