Зробіть синтаксичний розбір реченняЛист запорожців вважають однією із найвідоміших письмових памяток історії Запорозької Січі.

Зробіть синтаксичний розбір речення Лист запорожців вважають однією із найвідоміших письмових памяток історії Запорозької Січі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лист-додаток,запорожців-означення,вважають-присудок,однією-означення, найвідоміших-означення ,  письмових - означення , памяток-додаток,історії-додаток,Запорозької Січі-додаток або означення.