Зробити фонетичний розбір слів: лягла, всьому, вечірня. ПЛИЗ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лягла - 2 склади,3 приг.2 голос. л - приг.м'як.дзв. а - голос.ненаголош. г - приг.тв.дз. л - приг.тв.дзв. а голос.наголош. всьому - 2 склади 3 приг. 2 голс. в - приг.тв.дзв. с - приг.м'як.глух. о - голос.ненагош. м - приг.тв.дзв. у - голос.наголош. вечірня - 3 склади.4 приг.3 голос. в - приг.тв.дзв. е голос.ненаголош. ч - приг.м'як.глух. і - голос.наголош. р - приг.тв.дзв. н - приг.м'як.дзв. а - голос.ненаголош.