Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?Звідки вирушив у плавання корабель "Антилопа", на якому служив Гулівер?