ЗВУКО-БУКВЕНИЙ АНАЛІЗ СЛІВ парасолька.ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
парасолька - [ п а р а с `о л' к а] - 10б,9 зв. (п) - пригол,глухий,твердий,передньоязиковий (а) - голосний,ненаголошений (р) - пригол.,сонорний,твердий,передньоязиковий (а) - голосний,ненаголошений (с) - пригол,глухий,твердий,передньоязиковий (о) - голосний,наголошений (л') - пригол, м'який,сонорний,передньоязиковий (к) - пригол,твердий,глухий (а) - голосний,ненаголошений.