З'ясувати лексичне значення слова,кобзар,храм,дивич-вечир,грациозний,маляр,обрий,роздил

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.КОБЗА́Р  Український народний співець, що супроводить свій спів грою на кобзі. 2. Храм Будівля, де відбуваються богослужіння, релігійні обряди. 3.ДИВА́К. Той, хто своєю поведінкою і вчинками викликає здивування. 4.ВЕ́ЧІР Частина доби від кінця дня до початку ночі. 5. ГРАЦІО́ЗНИЙ Повний грації, витончений у позах, рухах. 6.МА́ЛЯ́Р 1. Той, хто займається малярством, художник.  2. Робітник, що займається фарбуванням будов, стін приміщень і т. ін. 7.О́БРІЙ 1. Лінія позірного зіткнення неба з землею чи водною поверхнею; горизонт, небокрай. 2. Простір, який постає перед очима на відкритій місцевості; видноколо. 8.РО́ЗДІЛ 1. Присвячена одній темі частина книжки, твору 2. рідко. Дія за значенням розділити, розділитися