1. 2. 3. Cu(OH)2➡CuO➡CuCl2➡Cu(OH)2 ⬇ Cu Запишіть рівняння реакцій для здійснення перетворень,укажіть тип реакції,ОПІР,запишіть для них електронний баланс) P.S Зверху над ланцюжком рівнянь стоять цифр...

1. 2. 3. Cu(OH)2➡CuO➡CuCl2➡Cu(OH)2 ⬇ Cu Запишіть рівняння реакцій для здійснення перетворень,укажіть тип реакції,ОПІР,запишіть для них електронний баланс) P.S Зверху над ланцюжком рівнянь стоять цифри 1 2 3 цифри там мають бути без крапок.Просто коли відступають місце крапка автоматично! Поможіть будь ласка)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2Сu+O2->2CuO CuO+2HCl->CuCl2+H2O CuCl2+2NaOH->Cu(OH)2+2NaCl Cu(OH)2->CuO+H2O