1. Biтер зi сходу прінic тепло. Зi сходу насувалася СIРА важка хмара. 2. Листя з клена багрянцем укріло стежку. 3 клена Вже обліт то листя. 3. Вишня в цвiту булу схожа на биy хмарин У цвiту яблунiдзіжчалі бджіл. 4. Життя без кн...

1. Biтер зi сходу прінic тепло. Зi сходу насувалася СIРА важка хмара. 2. Листя з клена багрянцем укріло стежку. 3 клена Вже обліт то листя. 3. Вишня в цвiту булу схожа на биy хмарин У цвiту яблунiдзіжчалі бджіл. 4. Життя без книги це хата без Вiкна. Я не уявляю свого життя без книги. Помогите обозначить другорядные члены предложения. Спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. зі сходу-обставина,тепло-додаток 2. зі сходу-обставина,сіра,важка-означення 3. з клена-означення,багрянцем-додаток,стежку-додаток 4. з клена-обставина,вже-обставина, 5. у цвіту-означення,хмарин-додаток 6. У цвіту яблуні-обставина 7. без книг-означення,без вікна-означення 8. життя-додаток,свого-означення,без книг-додаток