1. Болить - який це час і особа? 2. Змінити слова думаєш, чую, трясеться та болить (якщо це теперішній час) за особами.   ОЧЕНЬ НАДО!!! ПЕРВОМУ, КТО РЕШИТ ПОСТАВЛЮ ЛУЧШЕЕ РЕШЕНИЕ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
болить -теперішний час,3-тя особа. думаєш-2-га особа,думаю-1-ша,думає-3-тя особа. чую-1-ша,чуєш-2-га,чує-3-тя особи, болить-3-тя,болиш-2-га,болю-1 особа