1 ) Cклади памятки щодо уникнення кримiнальних небезпек у таких ситуацiях : - купуеш продукти на ринку; - у святковий день з друзями гуляеш у парку; - загубилися ключi вiд квартири. 2 ) Запропонуй порядок дiй для захисту власн...

1 ) Cклади памятки щодо уникнення кримiнальних небезпек у таких ситуацiях : - купуеш продукти на ринку; - у святковий день з друзями гуляеш у парку; - загубилися ключi вiд квартири. 2 ) Запропонуй порядок дiй для захисту власного майна. - незнайомий хлопець попросив покататися на твоему велосипедi; - незнайомець попросив скористатися твоiм мобiльним телефоном.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у меня такойже амій вопрос!