1 ) Cклади памятки щодо уникнення кримiнальних небезпек у таких ситуацiях : - купуеш продукти на ринку; - у святковий день з друзями гуляеш у парку; - загубилися ключi вiд квартири. 2 ) Запропонуй порядок дiй для захисту власн...
1 ) Cклади памятки щодо уникнення кримiнальних небезпек у таких ситуацiях :
- купуеш продукти на ринку;
- у святковий день з друзями гуляеш у парку;
- загубилися ключi вiд квартири.
2 ) Запропонуй порядок дiй для захисту власного майна.
- незнайомий хлопець попросив покататися на твоему велосипедi;
- незнайомець попросив скористатися твоiм мобiльним телефоном.
Ответ(ы) на вопрос:
у меня такойже амій вопрос!