1 Cоставить предложение с слов practiste every day does football Sam 2 Cоставить предложение с слов watch Julies brother football does often on TV 3 Cоставить предложение с слов IS FOOTBALL NOW PLFYING SAM

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Does Sam practise football every day? Does Julie's brother often watch football on TV? Is Sam playing football now?