1. Do you travel? 2. What do you carry with yourself? 3. What means of transport do you use?4. What can you see when you travel?

1. Do you travel? 2. What do you carry with yourself? 3. What means of transport do you use? 4. What can you see when you travel?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 вы путешествуете? 2 что делать вы носите с собой? 3 какие транспортные средства вы используете? 4 что может вы видите, когда вы  путешествуете?