1.Добери заголовок. Море дедалі більше втрачало спокій.Чайки знімались з одиноки?

1.Добери заголовок. Море дедалі більше втрачало спокій.Чайки знімались з одиноки?? берегових скель припадалигрудьми до хвиль і плакали над морем.Море стемніло змінилось.Дрібні хвилізливалисьдокупиі непомітно підкрадались до берега падали на пісок і розбивались на білу піну. 2.Випиши речення з однорідними присудками.Встав пропущені розділові знаки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Перед бурею" Чайки знімались з одиноких берегових скель, припадали грудьми до хвиль і плакали над морем. Море стемніло, змінилось.  Дрібні хвилі зливались докупи і непомітно підкрадались до берега, падали на пісок і розбивались на білу піну