1. Драматургія - це: а) один із родів художньої літератури; б) драматичний твір з гострим життєвим конфліктом; в) сукупність драматичних творів певного письменника, народу, історичної епохи; г) літературний твір, написаний для...

1. Драматургія - це: а) один із родів художньої літератури; б) драматичний твір з гострим життєвим конфліктом; в) сукупність драматичних творів певного письменника, народу, історичної епохи; г) літературний твір, написаний для постановки на сцені. 2. Назвіть драматурга, який був також поетом і прозаїком: а) І.Карпенко-Карий; в) М.Старицький; б) М.Садовський; г) М.Кропивницький
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-г(драматургия спектакль на сцене) 2-б