1. Голуба хустина,червоний клубок, по хустині качається людям усміхається 2. Сидить дівчина в коморі, а коса ії надворі 3. Хто по землі стрибє, а по воді пливе відгадй загадки . Підкресли іменники, вжиті в місцевому відмін...

1. Голуба хустина,червоний клубок, по хустині качається людям усміхається 2. Сидить дівчина в коморі, а коса ії надворі 3. Хто по землі стрибє, а по воді пливе відгадй загадки . Підкресли іменники, вжиті в місцевому відмінку, разом з прийменниками.Познач у них закінчення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)сонце:іменники-хустина,клубок.Прийменники-качається,посміхається. 2)морква-дівчина,коса.Прийменники-коморі,надворі. 3)жаба-прийменники-сирибає,пливе