1. How are you? -I_____fine 2 ____ you in class 5B? - Yes, I___. 3. What ___ your name? - My name Rob. 4 ___ you new? - Yes, I ___. 5 How old ___ you ? - I ten 6 ___ you from England? - No, I ___ not. 7 Where ___ you from? - I ...

1. How are you? -I_____fine 2 ____ you in class 5B? - Yes, I___. 3. What ___ your name? - My name Rob. 4 ___ you new? - Yes, I ___. 5 How old ___ you ? - I ten 6 ___ you from England? - No, I ___ not. 7 Where ___ you from? - I ___ from Australia. 8 ___ you good at sport? - Yes, I ___ from. I play football and tennis. 9 What ___ your favourite food? - I love you pizza, Ребят, помогите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 m 2 Are  3 is 4 Are  5 Are  6 Are  7 Are 8 Are  9 Are