1)i can rely... 2)to be never border... 3) i can't do... 4)To get.. 5) To tern to my friend ..6) To get...weii7)To fall.. a)without b)together c)on

1)i can rely... 2)to be never border... 3) i can't do... 4)To get.. 5) To tern to my friend ..6) To get...weii7)To fall.. a)without b)together c)ond)on e)with f)out g)for
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-с; 2-e; 3-а; 4-d; 5-b; 6-f; 7-g. Стопроцентную правильность не гарантирую, но 75% точно правильно!!!)))