1) Хлоропласти - це органели, які: А) формують в комплексі Гольджі, Б) здатні до самовідтворення (нляхом поділу) В) мають власну ДНК, усі типи РНК, рибосоми Г) синтезують АТФ і органічні сполуки вуглеводи 2) Установіть відповід...

1) Хлоропласти - це органели, які: А) формують в комплексі Гольджі, Б) здатні до самовідтворення (нляхом поділу) В) мають власну ДНК, усі типи РНК, рибосоми Г) синтезують АТФ і органічні сполуки вуглеводи 2) Установіть відповідність між органелами клітини та їх функціями: А) лізосоми Б) комплекс Гольджі, В) рибосоми, Г) гладенька (агранулярна)ендоплазматична сітка, 1)синтез і транспорт вуглеводів та ліпідів, 2) синтез білків, 3) утворення лізосом, нвкопичення і пакування органічних сполук, 4) травна вакуоля найпростіших, 5) синтез АТФ, "енергетичні станції" клітини. Решите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-мають власну ДНК, 2.в-2. б-1. а-4, г-3
Гость
1) г 2) а-4  б-3  в-2  г-1 ...............................