1. Компанійці - це:а) козаки, які брали участь у Чуднівській кампанії;б) тисячне військо, яке було на отриманні гетьмана згідно з Глухівськими статтями;в) наймане військо в Речі Посполитій, що утримувалося за рахунок кварти;г) ...

1. Компанійці - це: а) козаки, які брали участь у Чуднівській кампанії; б) тисячне військо, яке було на отриманні гетьмана згідно з Глухівськими статтями; в) наймане військо в Речі Посполитій, що утримувалося за рахунок кварти; г) учасники військових походів на татарські кочовиська, улуси й фортеці. 2. До підпорядкування у 1686 р. Української православної церкви Московському патріархату вона: а) мала власний патріархат; б) підпорядкувалася Антіохійському патріарху; в) підпорядкувалася Римському папі; г) підпорядкувалася Костантинопольському патріарху. 3. Розташуйте у хронологічному порядку відкриття європейцями: а) Бразилія; б) Мексика; в) Перу; г) Анголи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.А 2.А 3. Г(1482)     А(1500)     Б(1517)     В(1529)