1) Лінійну функцію задано формулою: у=-2х+6 і у=7,4х Чому дорівнюють коефіцієнти k i b ?

1) Лінійну функцію задано формулою: у=-2х+6 і у=7,4х Чому дорівнюють коефіцієнти k i b ?? кожній із цих формул 2) Знайдіть область визначення функції у= 7 -------- х ( в другому степені) - 5х 3) Знайдіть найменше значення функції х(в 2 степені) -6х+11
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)  у=-2х+6  k=-2  прямая образует с осью Х тупой угол (-2<0)   b=6  прямая пересекает ось У в точке(0, 6)    у=7,4х    прямая образует с осью Х острый угол(7,4>0)     проходит через начало координат так как b=0 3) y=x²-6x+11  квадратичная функция  наименьшее значение принимает в вершине параболы   m=-b/2a   m=6/2=3  y(3)=3^2-6*3+11=9-18+11=2 -наименьшее значение функции  2) область значений  (-∞, 0)и(0, +∞)