1. Означено-особове А. Не називаю її раєм, тої хатиночки у гаї. 2. Неозначено-особов?

1. Означено-особове А. Не називаю її раєм, тої хатиночки у гаї. 2. Неозначено-особов?? Б. Цього року рано починають садити городи. 3. Узагальнено-особове В. Семеро одного не ждуть. 4. Безособове Г. Колоскам не гнутись вітрові під ноги. Д. Віялом туману не розженеш.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Означено... А, Д Неозначено.... Б Узагальнено... В Безособове.... Г