1. Під час голодування на майдані Незалежності в Києві в жовтні 1990р. студентські вимоги носили: а) економічний характер; б) політичний характер; в) економічний і політичний характер. 2. Під час голодування на майдані Незалежн...

1. Під час голодування на майдані Незалежності в Києві в жовтні 1990р. студентські вимоги носили: а) економічний характер; б) політичний характер; в) економічний і політичний характер. 2. Під час голодування на майдані Незалежності в Києві в жовтні 1990р. студентські вимоги носили: а) економічний характер; б) політичний характер; в) економічний і політичний характер. 3. Якою була перша реакція українського компартійного керівництва на Чорнобильску катастрофу? а) відразу почали здійснювати заходи з подолання наслідків аварії; б) прагнули приховати їх від широкої громадськості; в) залучили іноземних спеціалістів і фінансові ресурси для ліквідації наслідків аварії. 3. У час перебудови при владі Ю.Андропова а) почалась боротьба з корупцією; б) була проголошена політика прискорення; в) проводилась кампанія зміцнення трудової дисципліни.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. прагнули приховати