Твир про Конвалії 5 речинь !!!!!!!!!! срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Тендітні квіти конвалії схожі на дзвіночки або на чепурні капелюшки. Вони неначе висять на тоненьких мотузочках, прив'язаних до головної стеблини. Квітки мають білосніжний колір. Вони дуже ніжні, свіжі та по-весняному радісні.А листя конвалії має овальну форму. Воно яскраво-зелене, блискуче та гладеньке. Малесенькі квіточки конвалії визирають з-під великого листя, яке неначе захищає їх від весняних дощів.
Гость
Одні з найкрасивіших лісових рослин - травневі конвалії. Опис цього ніжного білої квітки часто зустрічається у поетів і романістів, його малюють на полотнах художники. Має багато народних назв: заячі вушка, вовча фіалка, з золотарів. Квітка виростає в листяних і соснових лісах, створюючи великі біло-зелені галявини в період травневого цвітіння. Лісовий конвалія є багаторічним трав'янистим рослиною. Ареал його зростання - це практично вся територія Європи, Сибір, Далекий Схід, а також Японські острови. Правда, деякі фахівці зараховують японські та далекосхідні квіти до іншого підвиду.