1. Підкреслена буква позначає той самий звук у словах рядка А. молоти,молотьба підкреслена т Б. сторожити, сторож підкреслена ж В. безкоштовний, безжиттєвий підкреслена з Г. пляшка, пляшці підкреслена ш Д.просити, просьба підк...

1. Підкреслена буква позначає той самий звук у словах рядка А. молоти,молотьба підкреслена т Б. сторожити, сторож підкреслена ж В. безкоштовний, безжиттєвий підкреслена з Г. пляшка, пляшці підкреслена ш Д.просити, просьба підкреслена с 2. Підкреслена буква позначає той самий звук у словах рядка А. голуб, голубонька підкреслена о Б. плескати, оплески підкреслена е В. промінь, промінчік підкреслена о Г. праця, працюю підкреслена а Д. осінь, осінній підкреслена о 3.Спрощення приголосних позначається на письмі в усіх словах рядка А.облас..ний, безкорис..ливий, хрус..нути,тиж..невик Б.щас..ливий, пес..ливий, президен..ський, захис..ник В.кіс..лявий,брис..нути, натщесер..це, наперс..ник Г. безвиїз..ний,улес..ливий, студен..ський,перехрес..ний Д. заздріс..ність, шіс..десят, влас..ник, благовіс..ний 4.Звук [у]-[в] розрізняють значення слів А. вправа, вклад Б. урожай,вчинок В. вголос,увечері Г. уміння,учення Д. учитель,вранці 5.Чергування приголосних при словотворенні чи словозміні можливе в слові А. бентежити Б. наздоганяти В. забувати Г. малювати Д. чути
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Б. сторожити, сторож 2 Г. праця, працюю 3 А.облас..ний, безкорис..ливий, хрус..нути,тиж..невик 4 А. вправа, вклад