1. Піраміда має рівно дев’ять граней. Скільки сторін має многокутник, який є основою піраміди? А) 7; Б) 8; В) 9; Г) 10. 2. Основою піраміди є ромб зі стороною 6 см і висот

1. Піраміда має рівно дев’ять граней. Скільки сторін має многокутник, який є основою піраміди? А) 7; Б) 8; В) 9; Г) 10. 2. Основою піраміди є ромб зі стороною 6 см і висот ою 2 см. Знайти об’єм піраміди, якщо її висота дорівнює 7 см. А) 28 см3 Б) 56 см3 В) 84 см3 Г) 14 см3 3. Сторона основи правильної трикутної піраміди 4√3см, висота 7см. Знайдіть площу перерізу піраміди, що проходять через її висоту і бічне ребро. 4. Висота правильної чотирикутної піраміди 6см і утворює кут 45° з бічним ребром. Знайдіть об’єм піраміди. + решение,помогите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В первом задании ответ В)9