1. Позначте ряд, у якому словосполучення відповідають вимогам чистоті мовлення: А. держатися в стороні, питання вияснено; Б. привести слідуючі приклади, виконав як попало; В. настоювати на розторгненні контракту, співставляти ф...

1. Позначте ряд, у якому словосполучення відповідають вимогам чистоті мовлення: А. держатися в стороні, питання вияснено; Б. привести слідуючі приклади, виконав як попало; В. настоювати на розторгненні контракту, співставляти факти; Г. опанувати мову, дійти висновку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) (без русизмив безрозмовних слив)