1) ПРИГОЛОСНІ ПОДВОЮЮТЬСЯ , КОЛИ...............2) ГЛУХІ ПРИГОЛОСНІ ПЕРЕД ДЗВІНКИМИ ВИМОВЛЯЮТЬСЯ...........3) АПОСТРОФ ПІСЛЯ Р НЕСТАВИТЬСЯ.............................................4)У СЛОВАХ ІНШОМОВНОГО ПОХОДЖЕННЯ ВЖИВАЄТЬСЯ ...

1) ПРИГОЛОСНІ ПОДВОЮЮТЬСЯ , КОЛИ...............2) ГЛУХІ ПРИГОЛОСНІ ПЕРЕД ДЗВІНКИМИ ВИМОВЛЯЮТЬСЯ...........3) АПОСТРОФ ПІСЛЯ Р НЕСТАВИТЬСЯ.............................................4)У СЛОВАХ ІНШОМОВНОГО ПОХОДЖЕННЯ ВЖИВАЄТЬСЯ М ЯКИЙ ЗНАК (ЗАГАЛЬНЕ ПРАВИЛО) між словами вживаємо в
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Приголосні подвоюються при словотворенні,коли збігаються кінцеві та початкові букви різних частин мови.Приклад -роззброїти,віддаль,переддень,ззаду оббити.2.Глухі приголосні перед дзвінкими вимовляються дзвінко,як парні їм дзвінкі3.Апостроф після р не ставиться в кінці слова та складу..