1.Прочитай прислів"я. 1.Кому легко на серці,до того весь світ сміється. 2.З вогнем (?

1.Прочитай прислів"я. 1.Кому легко на серці,до того весь світ сміється. 2.З вогнем (??е) жартуй,бо опалишся. 3.Тільки той (не) помиляється,хто ні до чого (не) торкається. 4.З пісні слово (не) викидається. 5.Сном (не) прогодуєшся. 2.Знайди дієслова на -ся.Визнач їх час і особу.Порівняй вимову і написання цих слів. 3.Спиши,розкриваючи дужки.Поясни написання не з дієсловами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кому легко на серці,до того весь світ сміється. З вогнем не жартуй,бо опалишся. Тільки той не помиляється,хто ні до чого (не) торкається. 4.З пісні слово не викидається. 5.Сном не прогодуєшся.