1. Прочитай текст. Спиши.Березень.Ще минулого тижня трималися морози. Біля доріг лежали високі снігові кучугури, і сонце видовбувало в них глибокі печери. Під ногами хрумкотіли крижані «сухарики». А зараз дороги стали чорними.2...

1. Прочитай текст. Спиши. Березень. Ще минулого тижня трималися морози. Біля доріг лежали високі снігові кучугури, і сонце видовбувало в них глибокі печери. Під ногами хрумкотіли крижані «сухарики». А зараз дороги стали чорними. 2.    Підкресли прикметники. До виділених прикметників добери антоніми. 3.    Знайди іменник, вжитий у переносному значенні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ще минулого тижня трималися морози. Біля доріг лежали високі снігові кучугури, і сонце видовбувало в них глибокі печери. Під ногами хрумкотіли крижані «сухарики». А зараз дороги стали чорними. Минулого - майбутнього Високі - низькі Снігові ... Глибокі - мілкі крижані - теплі чорними - білими підмет - "сухарики"